Aviary Frames: Original

Android için Resim Editörü Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.6 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Aviary, Inc.
Android işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Uygulama son derece basit bir menüden oluşur. Anlaşılır bir anlatım tarzına ve kolay kullanıma sahiptir. Bu sebeplerle de oldukça kullanışlı bir hal almaktadır. Android tabanlı mobil cihazlarınıza bu uygulamayı yükleyerek kendi fotoğraf editörünüz olabilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliği de tüm Android tabanlı cihazlarla uyum sağlayabilmesidir.

Uygulamada birbirinden farklı ve mükemmel fotoğraf çerçeveleri mevcuttur. Cihazınız ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları bu uygulamayı kullanarak son derece eğlenceli yapabilmeniz mümkün. Fotoğraflarınıza uygulamanın içerdiği çerçevelerden en çok beğendiğinizi seçerek uygulayabilirsiniz. Üstelik bu uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve hemen fotoğraflarınıza eğlenceli çerçeveler ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Aviary Frames: Original indir